Świece świąteczne – 5 ciekawych inspiracji

Submitted by on Lis 16, 2016

Zastanawiasz się jak podkreślić świąteczny nastrój w swoim domu? Z pewnością przydadzą się do tego świece świąteczne. Dlatego mamy tutaj dla Ciebie 5 ciekawych inspiracji. Sprawdź, które z nich będą pasowały do Twojego domu. 

   1.Świąteczna biel w tradycyjnym kształcie

Tego rodzaju świece idealnie sprawdzą się w każdej kolorystyce dekoracyjnej stołu. Podtrzymają dekorację w kolorze białym, srebrnym lub złotym. Są również idealnym przełamaniem, gdy na stole mamy zbyt dużo czerwieni. Będą pięknie prezentować się podczas wigilijnej kolacji.

świeca świąteczna

Źródło: http://bartek-candles.com

    2. Świąteczne lampiony na stół

Jeśli obawiamy się, że nasz świąteczny obrus znów pobrudzi się przez spływający ze świecy wosk, możemy nabyć świąteczne lampiony, które chronią delikatny płomień świecy.

świąteczne osłonki do świec

Źródło: http://bartek-candles.com

   3.  Świece dekoracyjne na drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia

W drugim dniu Bożego Narodzenia już nie musimy mieć takich poważnych świec, ze scenką Narodzenia Pana. Wtedy już możemy przejść do innych świątecznych symboli. Na przykład mogą być to choinki lub mikołaje.

świeca choinka

Źródło: http://bartek-candles.com

   4. Zatrzymaj święta na dłużej

Zapach jabłek i cynamonu chyba każdemu kojarzą się z magią świąt. Dlatego tutaj przedstawiamy Państwu świece o tym zapachu. Takie świeczki mogą być również ciekawym upominkiem pod choinkę.

świąteczne świece zapachowe

Źródło: http://bartek-candles.com

5. Zapach wanilii

Idealne rozwiązanie dla osób, którym święta kojarzą się ze słodkim zapachem wanilii. Dodatkowo magię świąt podkreślają pierniczkowe dekoracje.

świece zapachowe

Źródło: http://bartek-candles.com/pl/

Więcej świec świątecznych w ciekawych kształtach znajdziesz na bartek-candles.com

 

Zostaw Komentarz